Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Başkan Çolakbayrakdar, mesajında Ramazan Bayramının küskünlerin barışması, insanların birbirini daha iyi anlaması, hoşgörü ve sağduyu sahibi olması açısından tüm insanlık için güzel bir vesile olduğunu vurguladı.
Başkan Çolakbayrakdar, Ramazan Bayramı mesajında şu ifadeleri kullandı: “Bütün hemşehrilerimizin Ramazan Bayramı mübarek olsun. Rabbim tutmuş olduğumuz oruçları ve yapmış olduğumuz ibadetleri kabul eylesin. Sağlık ve sıhhat içerisinde nice bayramlara ve ramazanlara erişmeyi nasip etsin. Bu duygu ve düşüncelerle, Kayserili hemşerilerimin bayram sevincini ve coşkusunu yürekten paylaşıyor ve Ramazan Bayramlarını kutluyorum. Bayramın tüm insanlığa, İslam alemine, ülkemize ve Kayseri'mize sağlık, huzur ve barış getirmesini diliyorum”.
DÜNYANIN ÜÇ BÜYÜK FESTİVALİNDEN BİRİ OLAN DRAGON FESTİVALİ BAŞLADI
BAŞKAN ÇOLAKBAYRAKDAR, “KAYSERİ, TÜRKİYE’NİN SU SPORLARI MERKEZİ OLACAK”
BAŞKAN ÇOLAKBAYRAKDAR, "TÜM VATANDAŞLARIMIZI, KAYSERİNİN DENİZİ KUŞÇUYA BEKLİYORUZ"
BAŞKAN ÇOLAKBAYRAKDAR, “GELECEĞİN BİLİM ADAMLARINI VE MÜHENDİSLERİNİ YETİŞTİRIYORUZ”
KOCASİNAN, İHALELERDE 50 MİLYON 490 BİN TÜRK LİRASI GELİR ELDE ETTİ